Alpinistyka przemysłowa

Malowanie Elewacji i Dachów

Zobacz ofertę

O firmie

Firma HiLogic zajmuje się alpinizmem przemysłowym w branży budowlanej. Posiadamy duże doświadczenie w pracach wykonywanych technikami alpinistycznymi.

Wszyscy pracownicy w naszej firmie posiadają wieloletnią wiedzę i doświadczenie w pracach alpinistycznych, sprzęt wykorzystywany do prac posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Umiejętności pracowników potwierdzają certyfikaty IRATA oraz TREEWORKER.

Do wszelkich zadań stawianych nam przez klientów podchodzimy profesjonalnie i solidnie. Dbamy oto aby terminowo zakończyć pracę i być konkurencyjnym cenowo.

Dzięki technice alpinistycznej możemy zrezygnować np. ze stawiania rusztowań, blokowania ulic możemy wykonywać pracę na obiektach czynnych lub przy ograniczonym do minimum czasie ich wyłączenia - oznacza to mniejsze straty oraz większą szybkość wykonania usługi.

Celem firmy jest wykonywanie prac alpinistycznych w miejscach trudno dostępnych z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa. Dzięki doświadczeniu i posiadanym uprawnieniom jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zadania stawiane przed naszą firmą. Sukcesywne podnoszenie kwalifikacji i umiejętności sprawia że nasz zespół pracowników jest w stanie wykonać nawet zadania niemożliwe.